This website uses cookies in order to offer you the best possible service and browsing experience. If you continue to surf our website, you authorize to us to use cookies. More information.   


  Tasuta saatmine   |   30 päeva tagastusõigus

Polaroid Sport P7421 08A/Y2 Polarized

  Out of stock
 • Saatmine: TASUTA

 • Hinnanguline kättetoimetamise aeg: Ajutiselt laost otsas

 • Tagastamisaeg: 30 päeva

90 € 78 €

Konfigureeritud toote hind: 0,00 €

Detailid

Kirjeldus

Polaroid on polariseeritud klaaside tehnoloogia ülemaailmne liider ning üks enim tunnustatud prillibrände. Polaroid Sport pakub kõike, mida sa vajad selleks, et oma võimete piire katsetada. Prillide raamid on vastupidavad ent väga mugavad, samas vähendavad polariseeritud klaasid nähtavusprobleeme peaaegu miinimumini.

Polaroid Sport P7421 08A/Y2 Polarized päikeseprillid kuuluvad Polaroid Sport brändi hiljutisse kollektsiooni, mis on hoolikalt loodud naistele ja meestele. Elegantne täisraamiga stiil väljendab kaasaegsete disainprillide hiljutiseid trende ning Nelinurkse kuju muudab Polaroid Sport P7421 mudeli täiuslikuks neile, kellel on ümarale ja ovaalsele nägu.

Raamide valmistamiseks kasutatud materjal on kerge propionaat. Võrreldes plastikuga on propionaat tunduvalt kergem, painduvam ja 100% allergiaohutu. Klaasid on loodud blokeerimaks 100% kahjulikke UV-kiire. Polariseeritud filtri tõttu kaob 99.9% pimestavast peegeldusest, mistõttu on vaade selge ja värvid kirkamad.


Osta oma Polaroid Sport P7421 08A/Y2 Polarized eyerim'ist juba praegu ning need saadetakse sulle tasuta otse koju originaalses pakendis.

Suurused

 • Lens width: 61 mm 61 mm
 • Lens height: Standard Standard
 • Ninasild: 20 mm 20 mm
 • Sanga pikkus: 130 mm 130 mm

Enamike inimeste jaoks on M õige suurus ning on väga tõenäoline, et see sobib ka sinu jaoks. Kui sa soovid olla kindel, kasuta suuruse välja selgitamiseks tavalist krediitkaarti:
Credit Card

Skaart ulatub üle silmanurkade

Mkaart lõppeb silmanurgas


Lkaart ei ulatu silmanurka