This website uses cookies in order to offer you the best possible service and browsing experience. If you continue to surf our website, you authorize us to use cookies. More information.   


  Tasuta saatmine   |   30 päeva tagastusõigus

Oakley A-Frame 2.0 OO7044-49 PRIZM

Hinnanguline kättetoimetamise aeg: 4 - 6 tööpäeva

M

Laos, kohene saatmine See toode saadetakse koheselt! Kui sa teed tellimuse enne kella 13:00 tööpäeval, saadetakse see kohe välja. Vastasel korral pannakse toode sinu poole teele järgmisel tööpäeval.

Konfigureeritud toote hind: 0,00 €

In stock 179 € 123 €

Konfigureeritud toote hind: 0,00 €

 • Tasuta Saatmine

  Transport on kõikidesse ELi riikidesse täiesti tasuta. Lisateabe saamiseks klõpsake siin

 • 30 PÄEVA TAGASTUSED

  eyerim pakub kõigile toodetele 2-aastast garantiid ja tagastamisel 30 päeva jooksul küsimusi ei esitata. Lisateabe saamiseks klõpsake siin

 • Volitatud edasimüüja

  eyerim on kõikide veebisaidil saadaval olevate kaubamärkide ametlik veebis edasimüüja. Me töötame otse tootjate ja kaubamärkidega. Lisateave.

Mudelil on erinevad värvid

Detailid

 • Bränd Oakley
 • Raami värv Must
 • Raami kuju Panoraam
 • Prilliläätse värvus Lilla
 • Raami tüüp Täisraam
 • Materjal Plastik
 • Kollektsioon Naised, Mehed
 • Tootja raami värv Jet Black
 • Polariseeritud Ei
 • Tootja klaasi värv Prizm Torch Iridium
 • Mudel A-Frame 2.0 OO7044-49 PRIZM
 • Tootja materjal Injection Molded Polycarbonate / O-Matter

Kirjeldus

“Oakley idee on teha tooteid, mis töötavad paremini ja näevad välja paremad, kui kõik muu olemasolev“, ütles Jim Jannard, kui ta lõi Oakley oma garaažis 1975. aastal. Tänapäeval on Oakley üks maailma juhtivaid spordi- ja elustiilibrände ning on endiselt ka prillimaailma uuenduste liider.

suusaprillid A-Frame 2.0 OO7044-49 PRIZM esindab Oakley brändi kümnete aastate pikkuse lumeprillide loomise, testimise ja täiustamise protsessi kõrgpunkti. Selgejooneline raamikuju pakub võrreldamatut vaadet ja muudab Oakley prillid täiuslikuks kõikide suuremate tootjate jaoks, nende seas Bolle, Giro, Anon, K2 või Smith. Integreeritud ventilatsioon tagab suurepärase uduvastase ventilatsiooni isegi kõige raskemates ilmastikuoludes.

Oakley Prizm Torch Iridium klaas tuleb toime suurema valgustingimuste valikuga kui tavalised klaasid. Prizm Torch Iridium klaasil on 11-20%, mis laseb 11-20% päikesevalgust läbi klaasi . Selleks, et saada lisainfot kõikide Oakley, Cebe, Bolle, Smithi lumelauaprillide VLT kohta, klõpsa siia.


Osta enda Oakley A-Frame 2.0 OO7044-49 PRIZM eyerim veebipoest praegu ja see tuuakse sinu koduukseni täiesti tasuta originaalpakendis ning koos kõikide lisakomponentidega.

KASUTATUD TEHNOLOOGIAD
PRIZM™

Oakley eriline PRIZM™ klaasitehnoloogia blokeerib strateegiliselt lainepikkuseid värvispektri ulatuses ja rikastab lume kontuure ning tekstuuri. PRIZM™ klaasid on loodud selleks, et aidata sul paremini näha väga mitmekülgsetes valgusetingimustes ning vähendada vajadust klaase vahetada, kui valgus muutub.

High Definition Optics®

Oakley High Definition Optics® (HDO) pakub kõrgeimal tasemel optilist selgust ning kaitseb kokkupõrgete eest. HDO klaasid optimeerivad turvalisust ja jõudlust, et vastata professionaalsete sportlaste nõudmistele, kes ei kavatsegi rahulduda millegi vähemaga kui üksnes kõige selgema, teravama ja täpsema nägemisega.

F3 Anti-fog

Oakley eriline uduvastane kate aitab ennetada klaaside uduseks minemist, tagamaks parema jõudluse ja turvalisuse. F3 Anti-fog võimaldab sisemisel klaasil imada niiskust, hoides su nägemise kristallselgena.

Suurused

Majority of ski goggles are manufactured in standard size (M) and tend to have a universal fit for both adults and teenagers. This size fits majority of people and it's very likely it's going to be the correct size for you as well.

Suure suurusega (L) suusaprillid on laiemad, kõrgemad ja sügavama raamiga, mis on sobilik laiemale näole.

Väikese suurusega (S) prillid on jällegi kitsama, lühema ja nõgusama raamiga. Need sobivad lastele ja noortele ning ka väiksema näoga täiskasvanutele.