This website uses cookies in order to offer you the best possible service and browsing experience. If you continue to surf our website, you authorize to us to use cookies. More information.   


  Tasuta saatmine   |   30 päeva tagastusõigus

Maui Jim HT432-10M Polarized

  Out of stock
 • Saatmine: TASUTA

 • Hinnanguline kättetoimetamise aeg: Ajutiselt laost otsas

 • Tagastamisaeg: 30 päeva

206 € 190 €

Konfigureeritud toote hind: 0,00 €

Detailid

Kirjeldus

Maui Jim sai alguse 1980. aastal Hawaiis Lahaina rannas. Olles sündinud ühes maailma kõige ilusamas piirkonnas, näitavad ka Maui Jim päikeseprillid selle imelise maailma kõiki värve. Igal paaril on patenteeritud mitmekihilised PolarizedPlus2 klaasid, mis blokeerivad kahjulikke päikesekiiri. Tulemuseks on võrreldamatult vinge kontrast ja selgejoonelised detailid.

Maui Jim HT432-10M Polarized päikeseprillid kuuluvad Maui Jim brändi hiljutisse kollektsiooni, mis on hoolikalt loodud naistele ja meestele. Elegantne täisraamiga stiil väljendab kaasaegsete disainprillide hiljutiseid trende ning Kandilise kuju muudab Maui Jim Red Sands 432 mudeli täiuslikuks neile, kellel on ümarale, ovaalsele ja südamekujulisele nägu.

Raamide valmistamiseks kasutatud materjal on nailon. Vaid mõned materjalid on niivõrd vastupidavad kui nailon – seetõttu kasutatakse seda ka turvavööde ja langevarjude valmistamiseks. Klaasid on loodud blokeerimaks 100% kahjulikke UV-kiire. Polariseeritud filtri tõttu kaob 99.9% pimestavast peegeldusest, mistõttu on vaade selge ja värvid kirkamad.


Osta oma Maui Jim HT432-10M Polarized eyerim'ist juba praegu ning need saadetakse sulle tasuta otse koju originaalses pakendis.

Suurused

 • Lens width: 59 mm 59 mm
 • Lens height: 45 mm 45 mm
 • Ninasild: 17 mm 17 mm
 • Sanga pikkus: 140 mm 140 mm

Enamike inimeste jaoks on M õige suurus ning on väga tõenäoline, et see sobib ka sinu jaoks. Kui sa soovid olla kindel, kasuta suuruse välja selgitamiseks tavalist krediitkaarti:
Credit Card

Skaart ulatub üle silmanurkade

Mkaart lõppeb silmanurgas


Lkaart ei ulatu silmanurka