This website uses cookies in order to offer you the best possible service and browsing experience. If you continue to surf our website, you authorize to us to use cookies. More information.   


  Tasuta saatmine   |   30 päeva tagastusõigus

Giorgio Armani AR7003 5026

  Out of stock
 • Saatmine: TASUTA

 • Hinnanguline kättetoimetamise aeg: Ajutiselt laost otsas

 • Tagastamisaeg: 30 päeva

189 EUR 179 EUR

Konfigureeritud toote hind: 0,00 EUR

Mudelil on erinevad värvid

Detailid

Kirjeldus

Armani on üks disainerprillide valdkonna teerajajaid. Giorgio Armani muutis 1988. aastal prillid senini üksnes funktsionaalsetest elementidest lahutamatuteks moeaksessuaarideks. Giorgio Armani kollektsioon Emporio Armani on loodud noorematele klientidele ning see keskendub trendidele ja moodsatele elementidele.

Giorgio Armani AR7003 5026 prillid kuuluvad Giorgio Armani hiljutisse kollektsiooni ning on hoolikalt valmistatud meestele. Elegantne täisraamiga mudel on modernsete disainerprillide ideaalne kehastus. kandilise raamikuju tõttu on Giorgio Armani AR7003 eriti täiuslik valik ümarale, ovaalsele ja südamekujulisele näokujule.

Raamidel kasutatav materjal on kõrgkvaliteetne atsetaat. Võrreldes plastikuga on atsetaat tunduvalt kergem, painduvam ning 100% allergiaohutu. Kõiki eyerim’i pakutavaid retseptiprille toodab meie rahvusvaheliselt tunnustatud 40-aastase kogemusega partnerettevõte. Parima kaitse, selguse ja vaate tagamiseks on kõik prilliklaasid 100% UV-kindlad, peegeldumisvastased, kriimustuskindlad ning veekindla kattega.

Osta oma Giorgio Armani AR7003 5026 eyerim’ist ning see saadetakse sulle tasuta otse koju originaalses kaitsvas pakendis koos pehme puhastuslapiga.

Suurused

 • Lens width: 52 mm 52 mm
 • Lens height: Standard Standard
 • Ninasild: 18 mm 18 mm
 • Sanga pikkus: 145 mm 145 mm

Enamike inimeste jaoks on M õige suurus ning on väga tõenäoline, et see sobib ka sinu jaoks. Kui sa soovid olla kindel, kasuta suuruse välja selgitamiseks tavalist krediitkaarti:
Credit Card

Skaart ulatub üle silmanurkade

Mkaart lõppeb silmanurgas


Lkaart ei ulatu silmanurka