This website uses cookies in order to offer you the best possible service and browsing experience. If you continue to surf our website, you authorize us to use cookies. More information.   


  Tasuta saatmine   |   30 päeva tagastusõigus

Korduma kippuvaid küsimusi

Mis on eyerim?

eyerim on lihtsasti kasutatav veebipood, mis müüb disainerprille – päikeseprille, retseptiprille ja lumelauaprille.

Meie eesmärk on pakkuda „kõik-ühes“ lahendust. Alates kõigi lemmikust Ray-Ban’ist kuni iseseisvate tootjate käsitsi valmistatud loominguni, sportlikest ja praktilistest kuni eksklusiivsete disainertoodeteni.

eyerim pakub tasuta saatmist kõikidesse EL riikidesse. Tänu meie 30-päeva tagastuspoliitikale saad turvaliselt ostelda. Kõiki meie tooted on 100% ehtsad ning nendega kaasneb 2-aastane garantii.

Miks osta prille veebist?

Prillide ostmine veebist on ühtaegu nii turvaline kui ka väga mugav. Veelgi enam, disainer-päikeseprillid ja retseptiprillid on eyerim’is kuni 60% soodsamad kui edasimüüjatel poodides.

Lisaks, ei ole füüsilisi poode, mis saaksid pakkuda samasugust laia valikut. Isegi kõige suurematel poodidel on tavaliselt ainult kuni 500 paari. eyerimi valikus on tuhanded tooted, mida uuendatakse iga päev, seega sa ei jää kunagi ilma kõige uuematest kollektsioonidest.

Kuidas ma saan tasuda?
 • Krediitkaart / deebetkaart - sobivad Visa, MasterCard ja American Express
 • PayPal
 • BitCoin - me oleme noored ja uuenduslikud ning seetõttu aktsepteerime me ka maailma juhtivat digitaalset valuutat!

Veebimaksed eyerim’is on ülikiired ning täiesti turvalised. Kõiki tehinguid töödeldakse enkrüpteeritud maksesüsteemi kaudu ning me kasutame juhtivaid turva- ja pettusetuvastussüsteeme.

Kui su tellimus on lõpetatud, saad sa e-kirja tellimuse kinnituse ja tehingu kviitungiga.

Kas prillid on ehtsad?

Jah, ilma igasuguse kahtluseta.

Kõik eyerim-i poolt müüdud tooted on 100% originaalsed. Iga mudel saadetakse oma originaalpakendis üheskoos kõikide aksessuaaridega. Kui tootja pakub ka autentsustõendit, on pakendis ka autentsussertifikaat.

eyerim on Ray-Bani ja teiste meie veebilehel nimetatud brändide ametlik edasimüüja. Me töötame otse prillitööstuse turuliidritega nagu Luxottica või Safilo, kes on tootnud brände nagu Ray-Ban, Oakley, Prada, Tommy Hilfiger, Michael Kors ja palju muid brände Itaalias juba kümneid aastaid. Uuri rohkem.

Lisaks on meie tiim hoolitsenud inimeste silmanägemise eest Euroopas enam kui 3 aastat, pakkudes disainer-päikeseprille ja retseptiprille enamalt kui 80 rahvusvaheliselt tuntud brändilt ning me usume, et see ei oleks ju võimalik, kui me pakuksime sulle võltse tooteid, või mis? Me töötame eyerim-is pühendunult selle nimel, et pakkuda sulle 100% rahulolu ning me lubame, et pakume kõikidele oma klientidele kvaliteetse ja suurepärase teeninduse.

Kuidas ma tean, et valitud prillid sobivad mulle?

Teades vaid paari põhitrikki, saad valida õige paari ilma igasuguse pingutuseta.

eyerim pakub erinevaid filtreid, et saaksid valikut kitsendada, kõige olulisem asjaolu valiku tegemisel on aga su näokuju:

Ümarad näod on üldiselt sama laiad kui pikad, ümara lõuajoone ning ümarate põsesarnadega. Põsed on täidlased nind otsmikust laiemad. Me soovitame kandilisi raame, eelistatavalt toekama raamiga, et prillid pehmendaksid põsesarnasid visuaalselt. Pool-telg raamid on samuti hea valik, et visuaalselt oma nägu pikemaks teha.

Kandilise näokujuga on põsesarnad, lõuajoon ja otsmik sama laiusega. Sa võiksid proovida ümaraid raame, ovaalseid raame või kassisilma raame, et lõuajoont pehmendada. Kui sa soovid kandilisi prille, siis veendu, et neil oleksid ümarad ääred.

Kui su nägu on laiusest pikem (sul on kõrge laup, kõrged põsesarnad ja ümar lõuajoon), proovi maksimalse prilliläätse katvusega prille. Ülisuured raamid on sinu jaoks hea valik. Need aitavad luua näost laiema illusiooni ning vähendavad visuaalselt näo pikkust.

Südamekujuline nägu, tuntud ka kui kolmnurkne näokuju, on laia lauba ja pisikese lõuaga. Hea valik sulle oleksid kandilised raamid või nelinurksed raamid , mis tasakaaluksid näo omadusi Ümarad ja ovaalsed raamid sobivad samuti selle näotüübiga.

Ovaalse näokuju puhul on põsesarnad pisut laiemad, kui otsmik ning lõug. Ovaalne näokuju on nö täiuslik näokuju ning selle näokujuga sobivad enamus prilliraame. Sa võid katsetada erinevate kujudega – oluline faktor valiku puhul on prillide suurus.

Pea meeles, et juhul, kui sul on tehnilisi küsimusi või sa vajad stiilinõu, oleme su jaoks olemas e-posti teel kontakt@eyerim.ee

Kas prillidel on garantii?

Jah. eyerim pakub 2-aastast garantiid kõikidele toodetele.

Iga tootja garantii on erinev. Mõne brändi puhul on see vaid 6 kuud, mõne puhul 24. Samuti on tuhandeid erinevaid tingimusi, nõudmiseid ning geograafilisi piiranguid. eyerim’is tahame me, et sa saaksid olla muretult ning ei peaks end sellega kurnama. Seetõttu pakume me sulle 2-aastast garantiid – ei mingeid konkse.

Garantii alla kuuluvad eranditult kõik tootmisdefektid*. Garantii ei kata raami või prilliläätse kahjustusi, mis on tekkinud kandmise tõttu (nt kriimustused) või hoolimatu kasutuse/õnnetuse tõttu.

Selgitamaks, kas defekt kuulub garantii alla, palun saada meile veast pilt ja kirjeldus e-posti teel kontakt@eyerim.ee ning me võtame sinuga ühendust.

* Tootevead on vead, mis on tekkinud tootmisprotsessi tagajärjel ning ei vasta konkreetse toote standardile (defektiga liigend, värv jms). Tootedefektide hulka ei kuulu disainidefektid, mis sõltuvad tootedisainist, mitte niivõrd tootmisprotsessist.

Kuidas ma peaksin oma prillide eest hoolitsema?

Esmaklassilised päikeseprillid, retseptiprillid ja lumelauaprillid vajavad erilist hoolt.

Ebasobiva hoolitsuse tõttu võivad tekkida läätsele kriimud, mis omakorda võib hägustada su nägemisvälja. Prillide kaitsmiseks on kõige tõhusam neid kanda kaitsvas prillitoosis.

Puhastamise jaoks, kasuta pehmet lappi ning vedelat puhastusvahendit, mis on mõeldud prillidele, või niisutatud prillipuhastuslapikesi. Ära kasuta mitte kunagi salvrätikuid, paberkäterätikuid või riideesemeid, sest need jätavad pinnale tolmu ning kiud võivad põhjustada kriimustusi. Samuti väldi seepe, šampoone, majapidamisvahendeid ja klaasipuhastusvahendeid. Need võivad sisaldada keemilisi aineid, mis rikuvad prilliklaasi katet.

Kuidas ma tunnen ära võltsitud päikeseprillid?

Võltsingud on järgitehtud tooted, millega üritatakse saada kasu hinnaka toote imiteerimisest.

Kui võltsitud kellad ja käekotid ei ole tavaliselt inimesele ohtlikud, siis võltsitud päikeseprillid on väga ohtlikud. Valmistatud odavast materjalist ei vasta need tavaliselt turvanõuetele ning pole ka UV-kaitsega kihti, mis kaitseks silmi kahjustuse eest. Võltsitud prillid võivad vahel põhjustada isegi rohkem kahju kui üldse mitte prillide kandmine.

eyerim’i alustala on suurepärasusele pühendumine. Kõik meie veebilehel müüdavad tooted on ehtsad ning toodetud peamiselt Itaalias (Ray-Ban, Prada, Persol,...) või USA’s (Oakley) ja rakendavad parimaid tehnoloogiaid, et vältida täielikult kahjulikku UV kiirgust.

eyerim’is osteldes on garanteeritud ehtsate toodete saamine. Juhul aga, kui sa sooviksid katsetada mõnda teist kohta, on siin mõned üldised näpunäited:

 • Hind. Disainer-päikeseprillid on oma hinda väärt. eyerim’is proovime me pakkuda sulle tooted võimalikult hea hinnaga. Kui sa leiad toote, mis on tunduvalt odavam või pakkumine tundub olevat liiga hea, et tõsi olla, on see suure tõenäosusega võltsing.
 • Detailid. Kõik autentsed prillid on valmistatud kõrgkvaliteetsetest materjalist ning peene tootmisprotsessiga. Sangade hinged on tavaliselt vormitud ühest metallitükist. Need peaksid olema selgesti kinnitatud prillide külge poltidega, mitte liimiga või sulatatud plastikuga. Brändiembleem peaks olema sanga külgedel kõrgreljeefselt, mitte trükitult.
 • Mudeli numbri tempel. Vasaku sanga siseküljel on alati mudeli number ning suuruse informatsioon. Kirjatüübi suurus, tühikud ja joondumine peaks olema ühtsed ning hästi loetavad, isegi väga õhukestel metallsangadel, nagu Ray-Ban’i Aviaatoritel.
 • Värv. Plastikraame lõigatakse tavaliselt ühes tükis orgaanilisest atsetaadist või vormitakse eelnevalt värvitud plastikust. Kui lõigata raam läbi, peaks olema sisemuse värv sama, mis välisküljel. Ehtsaid päikeseprille ei värvita mitte kunagi.
 • Pakend. Ehtsad prillid on alati pakendatud brändikarpi, millel on ribakoodi, tootja info ja mudeli nimega silt.
 • Kaal. Kui hoida käes ehtsaid prille, tunned sa korralikult nende kaalu. Nad peaksid tunduma tugevad ja toekad, mitte ebanormaalselt kerged ja haprad. Kui tundub, et nad ei ole piisavalt rasked, et isegi paari paberilehte takistada tuule käes ära lendlemast, siis on suur võimalus, et tegemist pole ehtsate prillidega.
 • Kleebis. Kui klaasil on kleebis, ei peaks see olema tavaline kleebis, mis jätab maha tõmmates endast pinnale jälje. Kleebis peaks olema klaasile pandud staatiliselt, mitte liimi abil.