This website uses cookies in order to offer you the best possible service and browsing experience. If you continue to surf our website, you authorize us to use cookies. More information.   


  Tasuta saatmine   |   30 päeva tagastusõigus

Diesel DL5238 001

Hinnanguline kättetoimetamise aeg: 15 - 17 tööpäeva

M (53/16/145)

saatmine 11 tööpäeva jooksul See toode on saadaval, aga mitte meie laos. Me tagame, et toode jõuaks sulle kohale 11 tööpäeva jooksul. Kiire tarnimine on meile oluline ning seetõttu üritame sinu tellimuse kohale toimetada veelgi kiiremini!

Konfigureeritud toote hind: 0,00 €

RETSEPTID

Limited availability 121 € 83 €

Konfigureeritud toote hind: 0,00 €

 • Tasuta Saatmine

  Transport on kõikidesse ELi riikidesse täiesti tasuta. Lisateabe saamiseks klõpsake siin

 • 30 PÄEVA TAGASTUSED

  eyerim pakub kõigile toodetele 2-aastast garantiid ja tagastamisel 30 päeva jooksul küsimusi ei esitata. Lisateabe saamiseks klõpsake siin

 • Volitatud edasimüüja

  eyerim on kõikide veebisaidil saadaval olevate kaubamärkide ametlik veebis edasimüüja. Me töötame otse tootjate ja kaubamärkidega. Lisateave.

Mudelil on erinevad värvid

Detailid

Kirjeldus

Diesel esindab kirge, individuaalsust ja eneseväljendust. Alates sellest, kui Renzo Rosso lõi brändi 1978. aastal, on see olnud pidevalt trendidest sammuke ees. Diesel prillikollektsioon järgib sama filosoofiat, mis on sügaval brändi DNA-s – panna status quo proovile, eksperimenteerida uute ideedega ning tuua uuenduslikkust.

Las gafas graduadas Diesel DL5238 001 forman parte de la última colección de Diesel diseñada cuidadosamente para både menn og kvinner (unisex). Este elegante modelo marco completo refleja las últimas tendencias de los diseñadores contemporáneos de gafas y su forma rectangular hace que Diesel DL5238 sea la elección perfecta especialmente para caras ovaladas o redondas.

El material usado para el marco es plástico ligero, proporcionando una fiabilidad y durabilidad excepcionales.


Compra tus Diesel DL5238 001 en eyerim ahora mismo y las recibirás sin gastos de envío directamente en tu puerta en su funda protectora original.

Suurused

 • Lens width: 53 mm 53 mm
 • Lens height: 37 mm 37 mm
 • Ninasild: 16 mm 16 mm
 • Sanga pikkus: 145 mm 145 mm

Enamike inimeste jaoks on M õige suurus ning on väga tõenäoline, et see sobib ka sinu jaoks. Kui sa soovid olla kindel, kasuta suuruse välja selgitamiseks tavalist krediitkaarti:
Credit Card

Skaart ulatub üle silmanurkade

Mkaart lõppeb silmanurgas


Lkaart ei ulatu silmanurka