This website uses cookies in order to offer you the best possible service and browsing experience. If you continue to surf our website, you authorize us to use cookies. More information.   


  Tasuta saatmine   |   30 päeva tagastusõigus

Bvlgari BV1089 103

Hinnanguline kättetoimetamise aeg: Ajutiselt laost otsas

Out of stock 235 € 172 €

Konfigureeritud toote hind: 0,00 €

 • Tasuta Saatmine

  Transport on kõikidesse ELi riikidesse täiesti tasuta. Lisateabe saamiseks klõpsake siin

 • 30 PÄEVA TAGASTUSED

  eyerim pakub kõigile toodetele 2-aastast garantiid ja tagastamisel 30 päeva jooksul küsimusi ei esitata. Lisateabe saamiseks klõpsake siin

 • Volitatud edasimüüja

  eyerim on kõikide veebisaidil saadaval olevate kaubamärkide ametlik veebis edasimüüja. Me töötame otse tootjate ja kaubamärkidega. Lisateave.

Detailid

Kirjeldus

Bvlgari moemaja on üks Euroopa vanimaid juveelivalmistajaid, mis loodi Sotirio Bulgari, kes kolis 19. sajandi lõpus Kreekast Itaaliasse. Bvlgari prillid on endiselt lähedased oma päritolule ning neis võib ära tunda rooma ja kreeka kultuuri antiikseid elemente, mida on rikkalikult kaunistatud vääriskivide ja brändi pärandile omaste värvidega.

Las gafas graduadas Bvlgari BV1089 103 forman parte de la última colección de Bvlgari diseñada cuidadosamente para både menn og kvinner (unisex). Este elegante modelo sin marco refleja las últimas tendencias de los diseñadores contemporáneos de gafas y su forma rectangular hace que Bvlgari BV1089 sea la elección perfecta especialmente para caras ovaladas o redondas.

El material usado para el marco es metal resistente a la corrosión, lo que la hace virtualmente indestructible.


Compra tus Bvlgari BV1089 103 en eyerim ahora mismo y las recibirás sin gastos de envío directamente en tu puerta en su funda protectora original.

Suurused

 • Lens width: 53 mm 53 mm
 • Lens height: Standard Standard
 • Ninasild: 17 mm 17 mm
 • Sanga pikkus: 140 mm 140 mm

Enamike inimeste jaoks on M õige suurus ning on väga tõenäoline, et see sobib ka sinu jaoks. Kui sa soovid olla kindel, kasuta suuruse välja selgitamiseks tavalist krediitkaarti:
Credit Card

Skaart ulatub üle silmanurkade

Mkaart lõppeb silmanurgas


Lkaart ei ulatu silmanurka