This website uses cookies in order to offer you the best possible service and browsing experience. If you continue to surf our website, you authorize to us to use cookies. More information.   


  Tasuta saatmine   |   30 päeva tagastusõigus

Boss Orange BO0180 K8R

  Out of stock
 • Saatmine: TASUTA

 • Hinnanguline kättetoimetamise aeg: Ajutiselt laost otsas

 • Tagastamisaeg: 30 päeva

140 EUR 90 EUR

Konfigureeritud toote hind: 0,00 EUR

Detailid

Kirjeldus

Hugo Boss on kõige kuulsamaid nimesid moemaailmas, olles juba peaaegu terve sajandi esindanud ühtaegu klassikalist stiili ja modernsust. Boss Orange on igapäevane tooteliin, mis annab mõnusalt kerge mulje. Boss Orange prillid on kaasaegsed ja sobivad eriti hästi urbanistlikele ja dünaamilistele meestele ning naistele.

Boss Orange BO0180 K8R prillid kuuluvad Boss Orange hiljutisse kollektsiooni ning on hoolikalt valmistatud meestele. Elegantne täisraamiga mudel on modernsete disainerprillide ideaalne kehastus. ülisuure raamikuju tõttu on Boss Orange BO0180 eriti täiuslik valik ümarale näokujule.

Raamidel kasutatav materjal on kõrgkvaliteetne atsetaat. Võrreldes plastikuga on atsetaat tunduvalt kergem, painduvam ning 100% allergiaohutu. Kõiki eyerim’i pakutavaid retseptiprille toodab meie rahvusvaheliselt tunnustatud 40-aastase kogemusega partnerettevõte. Parima kaitse, selguse ja vaate tagamiseks on kõik prilliklaasid 100% UV-kindlad, peegeldumisvastased, kriimustuskindlad ning veekindla kattega.

Osta oma Boss Orange BO0180 K8R eyerim’ist ning see saadetakse sulle tasuta otse koju originaalses kaitsvas pakendis koos pehme puhastuslapiga.

Suurused

 • Lens width: 53 mm 53 mm
 • Lens height: 41,6 mm 41,6 mm
 • Ninasild: 17 mm 17 mm
 • Sanga pikkus: 140 mm 140 mm

Enamike inimeste jaoks on M õige suurus ning on väga tõenäoline, et see sobib ka sinu jaoks. Kui sa soovid olla kindel, kasuta suuruse välja selgitamiseks tavalist krediitkaarti:
Credit Card

Skaart ulatub üle silmanurkade

Mkaart lõppeb silmanurgas


Lkaart ei ulatu silmanurka